INTECH Long Heel 4″- 10cm – #IN73 – 6ks/bal

4,90  (s DPH)

INTECH Long Heel patrí do rodiny moderných vibro ripperov vyrobených z jedlých solí. Výsledky testov a prvé ohlasy rybárov s istotou hovoria, že Long Heel je ideálna voľba na lov ostriežov, zubáčov a šťúk na tečúcich aj stojatých vodách. INTECH Long Heel bol ešte vylepšený pridaním UV Fluorescenčného pigmentu a atraktorov. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 1

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 06.03

Popis

INTECH Long Heel patrí do rodiny moderných vibro ripperov vyrobených z jedlých solí. Výsledky testov a prvé ohlasy rybárov s istotou hovoria, že Long Heel je ideálna voľba na lov ostriežov, zubáčov a šťúk na tečúcich aj stojatých vodách. Predĺžené telo, precízne overená geometria a správne proporcie nástrahy poskytujú istý a stabilný chod. Vyrobené sú z jedlého silikónu s prídavkom atraktorov a soli. Množstvo pridanej soli je mierne, čo má pozitívny vplyv na odolnosť a životnosť nástrah.

Nie je žiadnym tajomstvom, že srdcom nástrahy je chvost a jeho päta. Long Heel má široký chvost okrúhleho tvaru, ktorý poskytuje sebavedomý a stabilný chod pri všetkých rýchlostiach vedenia.

Pozdĺž tela sa nachádzajú zárezy, pre jednoduché nastraženie pomocou offsetového háčika. Ten je často krát jediným možným riešením pri love v zarastených vodách, prekážkach alebo kameňoch.

Gumená nástraha INTECH Long Heel bola vylepšená pridaním UV Fluorescenčného pigmentu. Ten zvyšuje viditeľnosť nástrahy za zníženého svetla. Efekt je badateľný najmä pri love na hĺbke 4m a viac.

V dĺžke 10cm je ideálnou nástrahou najmä na lov zubáčov a šťuk.

Odporúčaná veľkosť jigu: 3/0
Odporúčaná veľkost offsetového háčika: 1 – 1/0

Ďalšie informácie

Dĺžka
Aróma
Značka