KAPROVÉ VODY

REVÍRY SRZ KAPROVÉ ZVÄZOVÉ 2018

Zoznam zväzových kaprových revírov SRZ vyčlenených pre rok 2018 do zväzového povolenia. Revíry SRZ kaprové zväzové 2018 sú popísané v rybárskom poriadku.

BRATISLAVSKÁ OBLASŤ

1-0370-1-1 Malý Dunaj č. 6Bratislava 2
1-1180-1-1 Štrkovisko Zlaté pieskyBratislava 2
1-0960-1-1 Štrkovisko KalnáBratislava 3
1-1120-1-1 Štrkovisko Vajnory 2Bratislava 3
1-0140-1-1 Dunaj č. 4 – Karlovesko-Devínske ramenoBratislava 4
1-0390-1-1 Morava č. 1Bratislava 4
1-0980-1-1 Štrkovisko KuchajdaBratislava 4
1-0020-1-1 Chorvátsky kanálBratislava 5
1-0110-1-1 Dunaj č. 3 – OR Veľký ZemníkBratislava 5
1-0130-1-1 Dunaj č. 3 – Rusovecko-Jarovecká sústava ramienBratislava 5
1-1190-1-1 Štrkovisko Zrkadlový HájBratislava 5
1-0900-1-1 Štrkovisko – Malá VodaDunajská Lužná
1-0410-1-1 Morava č. 3Gajary
1-1470-1-1 Záhorský kanálGajary
1-0151-1-1 Gidra č. 1bPezinok
1-1220-1-1 Šúrsky potokPezinok
1-1340-1-1 VN KučišdorfPezinok
1-0610-1-1 Rudava kanálRohožník
1-0040-1-1 Čierna voda č. 3Senec
1-0050-1-1 Čierna voda č. 4Senec
1-0160-1-1 Hlboké jazero v SenciSenec
1-0830-1-1 Stoličný potokSenec
1-0340-1-1 LakšárVeľké Leváre
1-0420-1-1 Morava č. 4Veľké Leváre
1-0430-1-1 Odpadový kanálVeľké Leváre
1-0600-1-1 Rudava č. 1aVeľké Leváre
1-0300-1-1 Kanál Malina č. 1Záhorie
1-0310-1-1 Kanál Malina č. 2Záhorie
1-0400-1-1 Morava č. 2Záhorie
1-1010-1-1 Štrkovisko na ŽidovkáchZáhorie
1-1480-1-1 Zohorský kanál č. 1Záhorie
1-1490-1-1 Zohorský kanál č. 2Záhorie

ZÁPADOSLOVENSKÁ OBLASŤ

2-0100-1-1 Bebrava č. 2Bánovce nad Bebravou
2-2740-1-1 Svinica č. 1Bánovce nad Bebravou
2-4730-1-1 VN HaláčovceBánovce nad Bebravou
2-1351-1-1 Morava č. 7aBrodské
2-0430-1-1 Dudváh č. 3Drahovce
2-1391-1-1 N – kanálDrahovce
2-4400-1-1 Váh č. 5Drahovce
2-1040-1-1 Klátovské rameno č. 2Dunajská Streda
2-1210-1-1 Malý Dunaj č. 3Dunajská Streda
2-1950-1-1 OR TrsticeDunajská Streda
2-2930-1-1 Štrkovisko Bendö č. 1Dunajská Streda
2-5690-1-1 Žitnoostrovské kanály č. 3Dunajská Streda
2-0320-1-1 Čierna voda č. 1Galanta
2-0410-1-1 Dudváh č. 1Galanta
2-1220-1-1 Malý Dunaj č. 4Galanta
2-4390-1-1 Váh č. 4Hlohovec
2-0640-1-1 Farská vodaHolíč
2-0280-1-1 Chvojnica č. 1Holíč
2-0981-1-1 Kanál Kátovské jazeroHolíč
2-1300-1-1 Melioračný kanál TvrdoniceHolíč
2-1350-1-1 Morava č. 7bHolíč
2-1000-1-1 Kanál Stará GútaHurbanovo
2-1010-1-1 Kanál VrbováHurbanovo
2-2680-1-1 Spojovací kanál MartovceHurbanovo
2-2700-1-1 Stará Nitra č. 2Hurbanovo
2-5600-1-1 Žitava č. 1Hurbanovo
2-0300-1-1 Čergovský kanálKolárovo
2-1190-1-1 Malý Dunaj č. 1Kolárovo
2-4360-1-1 Váh č. 1Kolárovo
2-2090-1-1 Patinský kanál č. 2Komárno
2-2690-1-1 Stará Nitra č. 1Komárno
2-4440-1-1 Vážsky DunajKomárno
2-5660-1-1 Žitava kanál č. 2Komárno
2-5670-1-1 Žitnoostrovské kanály č. 1Komárno
2-1340-1-1 Morava č. 6Kúty
2-0760-1-1 Hron č. 3Levice
2-2120-1-1 Perec č. 3Levice
2-2660-1-1 Sikenica č. 2Levice
2-4870-1-1 VN Kalná nad HronomLevice
2-5342-1-1 VN TekovLevice
2-5420-1-1 VN TuráLevice
2-4920-1-1 VN Veľké KozmálovceLevice
2-2050-1-1 Parná č. 1Trnava
2-2080-1-1 Patinský kanál č. 1Marcelová
2-5550-1-1 Vojnícky potokMarcelová
2-5650-1-1 Žitava kanál č. 1Marcelová
2-1420-1-1 Nitra č. 3Nitra
2-2180-1-1 Radošina č. 1Nitra
2-0450-1-1 Dudváh č. 5aNové Mesto nad Váhom
2-4420-1-1 Váh č. 7 Nové Mesto nad Váhom
2-0230-1-1 Cergát č. 1Nové Zámky
2-0240-1-1 Cergát č. 2Nové Zámky
2-0260-1-1 ChrenovkaNové Zámky
2-1400-1-1 Nitra č. 1Nové Zámky
2-1520-1-1 OR BerekNové Zámky
2-2670-1-1 Spojovací kanál Cergát-VáhNové Zámky
2-4250-1-1 Štrkovisko ZáhoňNové Zámky
2-5610-1-1 Žitava č. 2Nové Zámky
2-0090-1-1 Bebrava č. 1Partizánske
2-1440-1-1 Nitra č. 5Partizánske
2-1450-1-1 Nitrica č. 1Partizánske
2-5470-1-1 VN Veľké UhercePartizánske
2-0400-1-1 DubováPiešťany
2-0440-1-1 Dudváh č. 4Piešťany
2-2720-1-1 Striebornica č. 1Piešťany
2-4410-1-1 Váh č. 6Piešťany
2-1330-1-1 Morava č. 5Sekule
2-1481-1-1 Odpadový kanál č. 2 „Čekr“Sekule
2-1380-1-1 Myjava č. 2aSenica
2-5110-1-1 VN OsuskéSenica
2-0820-1-1 Jarčie č. 2Sereď
2-4380-1-1 Váh č. 3Sereď
2-1360-1-1 Morava č. 8Skalica
2-0330-1-1 Čierna voda č. 2Sládkovičovo
2-2330-1-1 Rašelinisko TárnokSládkovičovo
2-0480-1-1 Dunaj č. 1SRZ Rada Žilina
2-0490-1-1 Dunaj č. 2SRZ Rada Žilina
2-0500-1-1 Dunaj č. 2 – OR spodná inundáciaSRZ Rada Žilina
2-0510-1-1 Dunaj č. 3 (H)SRZ Rada Žilina
2-0520-1-1 Dunaj č. 3 – ľavostranný priesakový kanál VDSRZ Rada Žilina
2-0540-1-1 Dunaj č. 3 – Materiálová jama BSRZ Rada Žilina
2-0550-1-1 Dunaj č. 3 – odpadový kanál VD (H)SRZ Rada Žilina
2-0560-1-1 Dunaj č. 3 – OR horná inundácia (H)SRZ Rada Žilina
2-0570-1-1 Dunaj č. 3 – OR stredná inundáciaSRZ Rada Žilina
2-0580-1-1 Dunaj č. 3 – pravostranný priesakový kanál VDSRZ Rada Žilina
2-0600-1-1 Dunaj č. 3 – pravostranný priesakový kanál VD Čunovsko – Rusovecko – JaroveckýSRZ Rada Žilina
2-0610-1-1 Dunaj č. 3 – zdrž VD Hrušov-ČunovoSRZ Rada Žilina
2-0620-1-1 Dunaj č. 4 (H)SRZ Rada Žilina
2-4930-1-1 VN KráľováSRZ Rada Žilina
2-5270-1-1 VN SĺňavaSRZ Rada Žilina
2-1080-1-1 KostolníkStará Turá
2-5020-1-1 VN MatejovecStará Turá
2-0790-1-1 Ipeľ č. 3Šahy
2-1090-1-1 Krupinica č. 1Šahy
2-2150-1-1 Preseľanský potokŠahy
2-2760-1-1 Štiavnica č. 1Šahy
2-4370-1-1 Váh č. 2Šala
2-0680-1-1 Hlavný kanál CsóványosŠala
2-1230-1-1 Malý Dunaj č. 5Šamorín
2-1370-1-1 Myjava č. 1Šaštín-Stráže
2-0810-1-1 Jarčie č. 1Šoporňa
2-1800-1-1 OR Melečka č. 2Šoporňa
2-0740-1-1 Hron č. 1Štúrovo
2-0770-1-1 Ipeľ č. 1Štúrovo
2-0961-1-1 Kamenický kanálŠtúrovo
2-1471-1-1 Obidský kanálŠtúrovo
2-2040-1-1 Par힊túrovo
2-2100-1-1 Perec č. 1Štúrovo
2-1410-1-1 Nitra č. 2Šurany
2-1411-1-1 Stará Nitra č. 3Šurany
2-2710-1-1 Stará ŽitavaŠurany
2-5620-1-1 Žitava č. 3Šurany
2-1430-1-1 Nitra č. 4Topoľčany
2-2190-1-1 Radošina č. 2Topoľčany
2-4710-1-1 VN DuchonkaTopoľčany
2-0050-1-1 Aszódsky kanál č. 3Topoľníky
2-0350-1-1 Dolnobarský kanálTopoľníky
2-1039-1-1 Klátovské rameno č. 1Topoľníky
2-1200-1-1 Malý Dunaj č. 2Topoľníky
2-4430-2-1 Váh č. 8 (H)Trenčín
2-4431-1-4 Nosický kanál č. 8 CHAPTrenčín
2-0130-1-1 Blava č. 1Trnava
2-0420-1-1 Dudváh č. 2aTrnava
2-0421-1-1 Dudváh č. 2bTrnava
2-0660-1-1 Gidra č. 1aTrnava
2-4570-1-1 VN BukováTrnava
2-0040-1-1 Aszódsky kanál č. 2Veľký Meder
2-3790-1-1 Štrkovisko OkočVeľký Meder
2-5680-1-1 Žitnoostrovské kanály č. 2Veľký Meder
2-4960-1-1 VN LovceZlaté Moravce
2-5030-1-1 VN MelekZlaté Moravce
2-5630-1-1 Žitava č. 4Zlaté Moravce
2-0750-1-1 Hron č. 2Želiezovce
2-0780-1-1 Ipeľ č. 2Želiezovce
2-2110-1-1 Perec č. 2Želiezovce
2-2650-1-1 Sikenica č. 1Želiezovce
2-5341-1-1 VN ŠárovceŽeliezovce

STREDOSLOVENSKÁ OBLASŤ

3-1090-2-1 Hron č. 8 (H)Banská Bystrica
3-1112-2-1 Hron č. 9c (H)Banská Bystrica
3-1030-1-1 Hričovský kanál č. 2bBytča
3-1031-1-1 Hričovský kanál č. 2aBytča
3-4610-1-1 Váh č. 12Bytča
3-5400-1-1 VN MikšováBytča
3-1850-1-1 Kysuca č. 3Čadca
3-4170-1-1 Štrkovisko PárnicaDolný Kubín
3-2530-1-1 Nosický kanál č. 9Dubnica nad Váhom
3-4570-1-1 Váh č. 9Dubnica nad Váhom
3-5600-1-1 VN Prejta – dolnáDubnica nad Váhom
3-2350-1-1 Muráň č. 1Jelšava
3-1770-1-1 Krupinica č. 2Krupina
3-3970-1-1 Štiavnica č. 2Krupina
3-1840-2-1 Kysuca č. 2a (H)Kysucké Nové Mesto
3-1841-2-4 Kysuca č. 2b (H)Kysucké Nové Mesto
3-1260-1-1 Ipeľ č. 5Lučenec
3-1270-1-1 Ipeľ č. 6Lučenec
3-5290-1-1 VN ĽadovoLučenec
3-0660-2-1 Derivačný kanál Váhu (H)Martin
3-4150-1-1 Štrkovisko Lipovec č. 1Martin
3-4151-1-4 Štrkovisko Lipovec č. 2 CHAPMartin
3-4220-1-1 Štrkovisko SučanyMartin
3-4670-2-1 Váh č. 17 (H)Martin
3-0070-1-1 Biela Orava č. 1Námestovo
3-1050-1-1 Hron č. 4Nová Baňa
3-1040-1-1 Hričovský kanál č. 1Považská Bystrica
3-2200-1-1 Marikovský potok č. 1Považská Bystrica
3-4600-1-1 Váh č. 11Považská Bystrica
3-0850-1-1 Handlovka č. 1Prievidza
3-2440-1-1 Nitra č. 6aPrievidza
3-5470-1-1 VN Nitrianske RudnoPrievidza
3-2520-1-1 Nosicko-Kočkovský kanálPúchov
3-4580-2-1 Váh č. 10 (H)Púchov
3-0200-1-1 Blh č. 1Rimavská Sobota
3-3260-1-1 Rimava č. 2Rimavská Sobota
3-5240-1-1 VN KrpeľanySRZ Rada Žilina
3-5340-1-1 VN Liptovská MaraSRZ Rada Žilina
3-5480-1-1 VN NosiceSRZ Rada Žilina
3-5530-1-1 VN Orava SRZ Rada Žilina
3-5700-1-1 VN RužináSRZ Rada Žilina
3-5850-1-1 VN Teplý VrchSRZ Rada Žilina
3-6010-1-1 VN ŽilinaSRZ Rada Žilina
3-4510-1-1 Turiec č. 2Tisovec
3-3250-1-1 Rimava č. 1Tornaľa
3-3730-1-1 Slaná č. 1Tornaľa
3-4520-1-1 Turiec č. 1Tornaľa
3-6060-1-1 Východný Turiec č. 1Tornaľa
3-2731-1-1 Orava č. 4Trstená
3-6050-1-1 VVN TvrdošínTrstená
3-1250-1-1 Ipeľ č. 4Veľký Krtíš
3-1080-2-1 Hron č. 7a (H)Zvolen
3-3740-1-1 Slatina č. 1Zvolen
3-0950-1-1 Hodrušské jazeroŽarnovica
3-1060-1-1 Hron č. 5Žarnovica
3-1070-1-1 Hron č. 6a (H)Žiar nad Hronom
3-1071-1-4 Hron č. 6b (H) CHAPŽiar nad Hronom
3-1830-2-1 Kysuca č. 1 (H)Žilina
3-4620-1-1 Váh č. 13Žilina
3-4630-1-1 Váh č. 14Žilina
3-5090-1-1 VN HričovŽilina

VÝCHODOSLOVENSKÁ OBLASŤ

4-2850-1-1 Topľa č. 5aBardejov
4-2851-1-4 Topľa č. 5b CHAPBardejov
4-1210-1-1 Latorica č. 4Čierna nad Tisou
4-2800-1-1 TisaČierna nad Tisou
4-0550-1-1 Hnilec č. 1Gelnica
4-2060-1-1 RadomkaGiraltovce
4-2840-1-1 Topľa č. 4Giraltovce
4-2830-1-1 Topľa č. 3Hanušovce nad Topľou
4-1140-1-1 Laborec č. 3Humenné
4-4090-1-1 Vrbovský potokKežmarok
4-0630-1-1 Hornád č. 1aKošice
4-0631-1-1 Hornád č. 1bKošice
4-1500-1-1 Myslavský potokKošice
4-1610-1-1 Olšava č. 1Košice
4-2400-1-1 Sokoľanský potokKošice
4-2680-1-1 Štrkovisko KechnecKošice
4-2890-1-1 Torysa č. 1Košice
4-4120-1-1 VVN RužínKošice
4-0071-1-1 Berecký prívodný kanálKráľovský Chlmec
4-3880-1-1 KarcsaKráľovský Chlmec
4-1190-1-1 Latorica č. 2Kráľovský Chlmec
4-2401-1-1 Somotorský kanálKráľovský Chlmec
4-0650-1-1 Hornád č. 3Krompachy
4-1230-1-1 Levočský potok č. 2Levoča
4-1150-1-1 Laborec č. 4Medzilaborce
4-0330-1-1 Čierna vodaMichalovce
4-0440-1-1 DušaMichalovce
4-1130-1-1 Laborec č. 2Michalovce
4-1560-1-1 Okna č. 1aMichalovce
4-2380-1-1 Sobranecký potok č. 1Michalovce
4-2390-1-1 Sobranecký potok č. 2Michalovce
4-4140-1-1 Výpustný kanál VN Zemplínska ŠíravaMichalovce
4-0150-1-1 Bodva č. 1Moldava nad Bodvou
4-0160-1-1 Bodva č. 2Moldava nad Bodvou
4-0750-1-1 Ida č. 1Moldava nad Bodvou
4-2990-1-1 Turňa č. 1Moldava nad Bodvou
4-2240-1-1 Sekčov č. 1Prešov
4-2900-1-1 Torysa č. 2Prešov
4-2270-2-1 Slaná č. 2a (H)Rožňava
4-2910-1-1 Torysa č. 3Sabinov
4-2980-1-1 Trnávka č. 2Sečovce
4-0260-1-1 Cirocha č. 1aSnina
4-0200-1-1 BrusníkSpišská Nová Ves
4-0660-1-1 Hornád č. 4Spišská Nová Ves
4-1220-1-1 Levočský potok č. 1Spišská Nová Ves
4-3330-1-1 VN DomašaSRZ Rada Žilina
4-3750-1-1 VN RužínSRZ Rada Žilina
4-4030-1-4 VN Zemplínska Šírava CHAPSRZ Rada Žilina
4-0140-1-1 Bodrog č. 1aStreda nad Bodrogom
4-0141-1-1 Bodrog č. 1bStreda nad Bodrogom
4-1680-1-1 Ondava č. 4Stropkov
4-1690-1-1 Ondava č. 5Svidník
4-2600-1-1 Štrkovisko Batizovce č. 1Svit
4-1180-1-1 Latorica č. 1Trebišov
4-1650-1-1 Ondava č. 1Trebišov
4-2120-1-1 Roňava č. 1Trebišov
4-2130-1-1 Roňava č. 2Trebišov
4-2810-1-1 Topľa č. 1Trebišov
4-2970-1-1 Trnávka č. 1Trebišov
4-1120-1-1 Laborec č. 1Veľké Kapušany
4-1200-1-1 Latorica č. 3Veľké Kapušany
4-1201-1-1 OR BerkešVeľké Kapušany
4-1121-1-1 OR Drahňovský lesVeľké Kapušany
4-1122-1-1 OR LykotexVeľké Kapušany
4-1204-1-1 OR PapokmulatóVeľké Kapušany
4-1550-1-1 Odpadový kanál EVO Vojany Veľké Kapušany
4-3050-1-1 Uh č. 1Veľké Kapušany
4-3060-1-1 Uh č. 2Veľké Kapušany
4-1580-1-1 Oľka č. 1Vranov nad Topľou
4-1660-1-1 Ondava č. 2Vranov nad Topľou
4-1710-1-1 Ondavka č. 1Vranov nad Topľou
4-2820-1-1 Topľa č. 2Vranov nad Topľou
4-4110-1-1 VVN DomašaVranov nad Topľou