≡ Filter produktov

PRO SPINNER 11g

PRO SPINNER 11g

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 

Tail Spinnery SpinMad Pro Spinner 11g

Jedna nástraha, veľa možností. Takto možno stručne predstaviť nástrahu SpinMad Pro Spinner. Oplatí sa spoznať všetky jeho výhody, lebo vám zaručujeme, že nikdy pred tým ste nemali v krabici tak všestranný a funkčný tailspinner.

Pro Spinner je nástraha s celkovou dĺžkou 85mm, hmotnosťou 11g a telom, dokonalo imitujúcim malú rybku. Vďaka optimálne zvolenej gramáži je nástraha efektívna v neuveriteľne širokej škále hĺbok. Konštrukcia nástrahy umožňuje pohodlne loviť v hĺbkach od 1 až do 10 metrov. Pro Spinner jednoducho funguje všade. Môžete s ním loviť na menších alebo väčších nížinných riekach, riečnych ramenách, jazerách, veľkých vodných nádržiach, alebo štrkoviskách. Jeho práca je sprevádzaná inetnzivnými a výraznými vibráciami, ktoré nielenže lákajú ryby z veľkej diaľky, ale aj zlepšujú kontakt rybára s nástrahou. Podlhovastý tvar a správne vyváženie tela sa premieňa v nové možnosti prezentácie.

Najviac populárnou technikou vedenia Pro Spinnera je jiggovanie, ale vôbec sa nemusíte obmedzovať iba touto technikou. Pro Spinner niekedy stačí iba jednoducho navíjať. Rovnako úspešné sa ukázalo aj twitchovanie, podobné, ako pri love s Jerkami. Pro Spinner je všestranná nástraha určená najmä na lov ostriežov, šťúk, zubáčov a boleňov.