SAMUEL ŠOLTÝS

Oukrofishing rybársky eshop - Samuel Šoltýs

O mne

Volám sa Samuel Šoltýs, rybolovu sa venujem od detstva a som vďačný môjmu bratovi za to, že mňa a môjho otca k tejto vášni priviedol. Pomerne dlhé obdobie môjho života bolo mojou vášňou muškárenie. Brodiť sa riekou uprostred prírody a zdolávať ryby na jemné náčinie, na konci ktorého je muška vlastnej výroby, bol a stále pre mňa je neopísateľný pocit. Prostredie v ktorom som vyrastal ponúkalo množstvo krásnych miest pre lov lososovitých rýb.

Postupom času som si vyskúšal viacero rybárskych techník. Dnes sa venujem hlavne lovu dravých rýb na prívlač a lovu sumcov. Napĺňa ma predstava, kedy sa z lovca stáva korisť. Z lovca, ktorý má všetky zmysly dokonale vyvinuté k tomu, aby sa nasýtil a nestal sa sám potravou.

Všetkým rybárkam a rybárom prajem čo najviac príjemných chvíľ strávených pri vode, či už sa vyberiete k vode sami alebo v spoločnosti vašich priateľov.

Petrov zdar!

Ktorý úlovok si najviac vážiš?

,,Vážim si každú ulovenú rybu. Radosť je o to väčšia, ak je to cielený druh ryby. Zubáča 76cm si vážim, lebo sa mi k nemu viažu veľmi intenzívne spomienky a naštartoval vo mne ešte väčšiu vášeň k tomuto športu."

Aká je tvoja obľúbená nástraha?

,,V mojej výbave nikdy nesmie chýbať KOPYTO od firmy RELAX vo viacerých veľkostiach a 11 cm Zubáč od Tomy's bait "

Aký je tvoj rybársky sen?

,,Snívam o viacerých rybárskych destináciách a podstatou každej je rybačka s kamarátmi v lone prírody."