Wobler MUKAI MiniSpec 28 F – #17 Full Mocha Ole Glow

14,90  (s DPH)

MiniSpec 28 F je plávajúci crank od japonskej značky Mukai, určený na Trout Area. Vďaka väčšej lopatke má výrazný kmitavý chod aj pri pomalom vedení. Frekvencia kmitania je závislá na rýchlosti vedenia. Čím je rýchlosť vedenia vyššia, tým ma wobler výraznejšiu akciu. Chod wobleru MiniSpec tak máte pevne vo svojich rukách.   zobraziť celý popis

Nie je na sklade

Popis

MiniSpec 28 F je plávajúci crank od japonskej značky Mukai, určený na Trout Area. So svojou dĺžkou 28mm patrí k menším trout area woblerom. Vďaka väčšej lopatke má výrazný kmitavý chod aj pri pomalom vedení. Frekvencia kmitania je závislá na rýchlosti vedenia. Čím je rýchlosť vedenia vyššia, tým ma wobler výraznejšiu akciu. Chod wobleru MiniSpec tak máte pevne vo svojich rukách.

Pokiaľ sú ryby aktívne, doporučujeme strednú rýchlosť priťahovania a pri slabej aktivite výrazne spomaliť. MiniSpec nemá pri pomalom vedení tak vysokú frekvenciu kmitania aby pstruhy plašil, ale naopak ich dokáže vydráždiť k útoku. S woblerom Mukai MiniSpec sa tak dokážete prispôsobiť každej situácií! Aj napriek relatívne nízkej hmotnosti 2,2g má výborné letové vlastnosti.

Nástraha je osadená dvoma jednoháčikmi bez protihrotu Barbless Spang.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika
Značka