≡ Filter produktov

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Prívlačové nástrahy WESTIN ShadTeez Hollow

Gumená nástraha Westin ShadTeez Hollow vznikla spojením legendárnych nástrah ShadTeez a ShadTeez Slim. Keď sa pozriete poriadne, všimnete si, že ShadTeez Hollow nie je obyčajná nástraha. Vďaka vzduchovej komore uprostred tela v kombinácií s otvormi na bokoch nástrahy vznikla veľmi mäkká nástraha, ktorú dravec nasaje oveľa ľahšie. To pozitívne pôsobí na množstvo premenených záberov. Otvory na bokoch tiež umožňujú vode pretekať telom, čo vytvára úplne novú dimenziu dravcov lákajúcich vibrácií.

ShadTeez Hollow je nástraha vhodná aj na lov v zarastených vodách. Vďaka zárezom na chrbte a brušnej časti je možné nastraženie s offsetovým háčikom. Hlavová časť je plná a tvrdá. To poskytuje pevný bod pre uchytenie offsetového háčika a dlhodobé udržanie v optimálnej pozícií. ShadTeez Hollow je samozrejme možné kombinovať aj s klasickým jigom alebo používať na Drop Shot.

Bezchybne pracuje pri všetkých rýchlostiach vedenia. Zoštíhlená chvostová časť v kombinácií s mäkkým materiálom a optimalizovaným dizajnom vytvára atraktívny pohyb aj pri najpomalšej rýchlosti vedenia.