≡ Filter produktov

PRO SPINNER 7g

PRO SPINNER 7g

 

Tail Spinnery SpinMad Pro Spinner 7g

Jedna nástraha, veľa možností. Takto možno stručne predstaviť nástrahu SpinMad Pro Spinner. Oplatí sa spoznať všetky jeho výhody, lebo vám zaručujeme, že nikdy pred tým ste nemali v krabici tak všestranný a funkčný tailspinner.

Obľúbený model Tailspinnerov Pro Spinner teraz už aj v hmotnosti 7g. Pro Spinner 7g je nástraha s celkovou dĺžkou 80mm, hmotnosťou len 7g a telom, dokonalo imitujúcim malú rybku. Jasne citeľné vibrácie a nízka hmotnosť v pomere k veľkosti nástrahy uľahčujú vedenie na plytších alebo silne zarastených miestach. Osadenie  väčším a silnejším dvojháčikom zvyšuje efektivitu a premieňanie záberov.

S novým Pro Spinner 7g je možné loviť viacerými technikami. Skvelé výsledky dosahuje už pri pomalom rovnomernom navijaní vo vodách s hĺbkou 0,5 – 2m. Pro Spinner 7g je totižto jeden z mála Tailspinnerov, ktorý pri stabilnom pomalom vedení udržuje svoju pracovnú hĺbku. Túto nevídanú možnosť stabilného vedenia v požadovanej hĺbke nadobúda vďaka dokonalému vyváženiu hmotnosti a dĺžky.

Ďalšími úspešnými technikmi vedenia sú samozrejme jigging alebo twitching. Chytajte na prepad ako s gumenou nástrahou alebo twitchujte, podobne ako pri love s woblerom. Tieto techniky sa osvedčili vo vodách s hĺbkou 1 – 3m.

Využite možnosť loviť s jednou nástrahou viacerými technikami podľa situácie, cieľovej ryby alebo aktivity dravcov. Pro Spinner 7g je všestranná nástraha určená najmä na lov ostriežov, šťúk, zubáčov a boleňov v plytších alebo zarastených úsekoch riek alebo jazier.