0
0

Žiadne produkty v košíku.

prívlač oukrofishing gumené nástrahy realistic shad plotica hrúz, hrúz smáčik hrebenačka prívlačové nástrahy prívlačový e-shop rybásrke potreby bratislava, nástrahy na zubáče, boleň, ostriež, nástrahy na šťuky, ako chytiť veľkú rybu

Petrov zdar!

Milí priatelia, rybári a rybárky. Dovoľte, aby som sa predstavil.

Volám sa Marek Okresa a som vášnivým rybárom. Športovému rybolovu som sa začal venovať už ako dieťa a tento koníček ma drží dodnes. Počas mojích rybárskych začiatkov som sa oddal muškáreniu, nakoľko sa v blízkosti môjho domova nachádzali prevažne pstruhové revíry , no okrajovo som sa venoval aj iným rybolovným technikám.

Ako 13 ročný som sa prvýkrát zúčastnil miestných pretekov v love rýb na umelú mušku, kde sa mi podarilo uloviť najväčšiu rybu pretekov, za ktorú som bol ocenený drevenou krabičkou na mušky, ktorú dodnes používam. To vo mne odštartovalo chuť súťažiť. Od tej doby som sa pravidelne zúčastnoval muškárských pretekov, vrátane majstrovstiev SR. V roku 2010 som sa stal členom juniorského reprezentačného tímu Slovenska.

Najväčším úspechom pre mňa bol zisk striebornej medaily v družstvách na majstrovstvách sveta, ktoré sa konali na Slovensku. Toto súťažné obdobie vo mne zakorenilo, že sa k rybám treba správať úctivo, šetrne a vždy rybu vrátiť vode. Podľa mna je dôležité myslieť na budúcnosť, lebo iba takýmto prístupom dokážeme udržať dostatočné množstvo rýb v našich vodách a zažiť pocit z ulovenia trofejnej ryby.

Po ukončení štúdia na VŠ ma podmienky po presťahovaní sa, postupne priviedli k prívlači. Táto technika lovu ma chytila za srdce a doteraz sa jej naplno venujem na väčšine mojich výchadzkach k vode. Pravidelne sa zúčastnujem aj kaprárských výprav s mojím bratom. Ak čas a podmienky dovolia chytím do rúk aj muškarský prút, čo vo mne vyvoláva veľkú nostalgiu na moje rybárske začiatky.

Moje rybárske skúsenosti a vášeň k rybolovu ma priviedli k myšlienke vytvoriť webovú stránku s e-shopom. Tu vám chcem ponúkať kvalitné rybárske potreby na prívlač, ktoré sám využívam a prinášajú mi pekné úlovky, s ktorými sa s vami rád podelím na sociálnych sieťach #oukrofishing a tu na webovej stránke.

Športový rybolov a s ním spojená metóda ,,chyť a pusť" je to, za čo chcem bojovať. Bol by som rád, keby si túto metódu osvojilo čo najviac rybárov, naše vody boli plné rýb a aby sme sa všetci navzájom mohli deliť o svoje zážitky a pekné úlovky.

S pozdravom Marek Okresa