Háčik INTECH SMV-32SB veľ. 2 s tungstenovou hlavou – zlato – 0,43g – 3ks

2,40  (s DPH)

Háčiky Intech Tournament Spear SMV-32SB sú výsledkom spolupráce značky Intech so svetovým lídrom vo výrobe rybárskych háčikov, japonskej spoločnosti Vanfook. Sú vyrobené patentovanou technológiou Vanfook z vysoko pevnostnej kalibrovanej ocele. To umožnilo vyrobiť tenký háčik, ktorý vydrží vysoké zaťaženie. Háčiky Intech vo veľkosti 2, osadené tungstenovou hlavičkou Hanák odporúčame použiť v kombinácií s gumenými nástrahami Libra Lures Larva 45, Kukolka 42, Dying Worm 80, Fatty D'Worm 75. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 2

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 24.06

Popis

Háčiky Intech Tournament Spear SMV-32SB sú výsledkom spolupráce značky Intech so svetovým lídrom vo výrobe rybárskych háčikov, japonskej spoločnosti Vanfook. Sú vyrobené patentovanou technológiou Vanfook z vysoko pevnostnej kalibrovanej ocele. To umožnilo vyrobiť tenký háčik, ktorý vydrží vysoké zaťaženie. Háčiky Intech vo veľkosti 2, osadené tungstenovou hlavičkou Hanák odporúčame použiť v kombinácií s gumenými nástrahami Libra Lures Larva 45, Kukolka 42, Dying Worm 80, Fatty D’Worm 75.

Teflónová povrchová úprava PTFE spoľahlivo chráni proti korózii a zároveň zlepšuje penetračné vlastnosti. Kované ostrie a protihrot zvyšuje spoľahlivosť a zaručuje dlhodobú ostrosť. Zväčšené očko dopomáha k rýchlej výmene nástrahy.  Vhodné na ultra ľahkú a ľahkú prívlač, pri love pstruha, jalca, ostrieža či mreny.

  • vyrobené z vysoko uhlíkovej ocele technológiou VANFOOK
  • kované ostrie a protihrot FORGED BARB
  • povrchová teflónová úprava PTFE
  • veľké očko
  • unikátny tvar
  • protihrot v uhle 45° znižuje počet stratených rýb
  • vyrobené spoločnosťou VANFOOK v Japonsku

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Veľkosť háčika
Hmotnosť
Farba
Počet kusov v balení
Značka