Jig INTECH Tournament DJ-Head 31 veľ. 3/0 – 5g – 4ks/bal

2,79  (s DPH)

Jigy INTECH Tournament DJ-Head 31 sú postavené na japonskom háčiku VANFOOK. Líšia sa vytrvalým a super ostrým kovaným hrotom. Vďaka použitiu kalibrovanej ocele s vysokým obsahom uhlíka sa podarilo vyrobiť štíhle jigy s vysokou pevnosťou, schopné odolávať aj kritickým zaťaženiam. Povrchová úprava PTFE výrazne zlepšuje penetračné vlastnosti a chráni háčik pred koróziou. Zväčšený oblúk má pozitívny vplyv na počet premenených záberov. Štíhly naliatok spoľahlivo zafixuje nástrahu, pričom nepoškodí hlavovú časť ani tých najtenších gumených nástrah alebo sypkejších nástrah s pridanou soľou. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 5

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 18.07

Popis

Jigy INTECH Tournament DJ-Head 31 sú postavené na japonskom háčiku VANFOOK. Líšia sa vytrvalým a super ostrým kovaným hrotom. Vďaka použitiu kalibrovanej ocele s vysokým obsahom uhlíka sa podarilo vyrobiť štíhle jigy s vysokou pevnosťou, schopné odolávať aj kritickým zaťaženiam. Povrchová úprava PTFE výrazne zlepšuje penetračné vlastnosti a chráni háčik pred koróziou.

Zväčšený oblúk má pozitívny vplyv na počet premenených záberov, rovnako dáva možnosť nastražiť aj masívnejšie gumené nástrahy. Ďalším dôležitým prvkom každého jigu je fixačný systém. Intech Tournament DJ-Head 31 využíva zúžený náliatok kužeľovitého tvaru. Štíhly naliatok spoľahlivo zafixuje nástrahu, pričom nepoškodí hlavovú časť ani tých najtenších gumených nástrah alebo sypkejších nástrah s pridanou soľou.

Jigy Intech Tournament sú správnou voľbou pre sebavedomý boj s veľkými rybami.

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Veľkosť jigu
Hmotnosť
Počet kusov v balení
Značka