LIBRA LURES Embrion Twist Tail 1,75″ – Motor Oil Brown 033 (Fish) – 12ks/bal

5,90  (s DPH)

Embrion Twist Tail je verzia s obľúbeným twistrovým chvostom. Skombinovali sme veľký, široko sa vlniaci mäsitý chvost so zavalitým telom modelu Embrion Shad. Výsledkom je nástraha s výraznou akciou tela aj chvosta, pracujúca ihneď, aj pri veľmi pomalom vedení. Špeciálna práca chvostovej časti vytvára hydroakustické vlny, ktoré vylákajú k záberu aj latergických a opatrných dravcov. Jeho účinnosť zvyšuje silná rybacia aróma. Embrion Twist Tail v dĺžke 4,5cm je vhodný najmä na lov ostriežov, ale výborne poslúži na lov všetkých menších dravých aj nedravých rýb napr. pstruhov alebo jalcov. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 3

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 24.06

Popis

Embrion Twist Tail je verzia s obľúbeným twistrovým chvostom. Skombinovali sme veľký, široko sa vlniaci mäsitý chvost so zavalitým telom modelu Embrion Shad. Výsledkom je nástraha s výraznou akciou tela aj chvosta, pracujúca ihneď, aj pri veľmi pomalom vedení. Špeciálna práca chvostovej časti vytvára hydroakustické vlny, ktoré vylákajú k záberu aj latergických a opatrných dravcov. Jeho účinnosť zvyšuje silná rybacia aróma.

Embrion Twist Tail v dĺžke 4,5cm je vhodný najmä na lov ostriežov, ale výborne poslúži na lov všetkých menších dravých aj nedravých rýb napr. pstruhov alebo jalcov.

Odporúčaná veľkosť jigu: 2 – 4

Ďalšie informácie

Dĺžka
Počet kusov v balení
Aróma
Značka

Možno by sa Vám páčilo…