Šnúra INTECH Tournament Jig Style PE X8 #0,8 (0,148mm) Lime Green – 150m

25,90  (s DPH)

Šnúra INTECH Tournament Jig Style X8 je nový prírastok do série Tournament. Ide o spoluprácu značky Intech a japonského výrobcu splietaných šnúr YGK. Hlavnou myšlienkou pri výrobe šnúry Tournament Jig Style bolo vyrobiť 8 vláknovú šnuru, prispôsobenú charakteristickým potrebám pri jigovaní. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 6

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 06.03

Popis

Šnúra INTECH Tournament Jig Style X8 je nový prírastok do série Tournament. Ide o spoluprácu značky Intech a japonského výrobcu splietaných šnúr YGK. Hlavnou myšlienkou pri výrobe šnúry Tournament Jig Style bolo vyrobiť 8 vláknovú šnuru, prispôsobenú charakteristickým potrebám pri jigovaní.

Šnúra disponuje najvyššími parametrami odolnosti proti oderu, dokonale okrúhlym tvarom a minimálnou prieťažnosťou. Použitím vysokomodulovej polymérovej impregnácie bolo docielené, že šnúra je ešte hladšia a klzkejšia. Táto povrchová úprava zároveň zaisťuje aj ďaleké náhody a dlhú životnosť.

Na jej výrobu sú použité inovatívne vlákna IZANAS, ktoré je možné pokojne nazvať, ako technologický objav 21. storočia. Majú množstvo výhod, medzi ktoré patrí vysoká lineárna pevnosť, nízka špecifická hmotnosť, vysoká odolnosť voči oderu a UV žiareniu atď. Sme si istý, že šnúra Tournament Jig Style PE X8 odštartuje novú éru vo vývoji splietaných šnúr pre lov jigovaním.

Značka INTECH deklaruje presnosť údajov o hrúbke a nosnosti.

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Farba
Priemer
Návin
Nosnosť
Značka

Možno by sa Vám páčilo…