Šnúra INTECH Tournament Micro Style PE X4 #0,25 (0,083mm) Orange – 150m

23,50  (s DPH)

Splietaná šnúra INTECH Tournament Micro Style je dokonalým stelesnením inovatívnych technológií, japonskej kvality a dostupnej ceny. Vďaka úzkej spolupráci značky Intech s japonským výrobcom YGK sa podarilo získať prémiovú splietanú šnúru, avšak za oveľa nižšiu cenu. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 2

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 18.07

Popis

Splietaná šnúra INTECH Tournament Micro Style je dokonalým stelesnením inovatívnych technológií, japonskej kvality a dostupnej ceny. Vďaka úzkej spolupráci značky Intech s japonským výrobcom YGK sa podarilo získať prémiovú splietanú šnúru, avšak za oveľa nižšiu cenu.

Tournament Micro Style je skutočne tenká splietaná šnúra, no zároveň jedna z najpevnejších vo svojej triede. Na jej výrobu sú použité pokrokové vlákna IZANAS PE. Vďaka týmto vláknam bola dosiahnutá vysoká pevnosť, špecifická nízka hmotnosť, odolnosť voči oderu a UV žiareniu.

Použitie revolučnej technológie splietania vlákien umožnilo vyrobiť pevnú splietanú šnúru, ktorú možno použiť aj v tých najťažších podmienkach. Okrem pevnosti sa vyznačuje vysokou citlivosťou, nízkou prieťažnosťou a hladkou štruktúrou, ktorá dopomáha k ďalekým náhodom.

Značka INTECH deklaruje presnosť údajov o hrúbke a nosnosti.

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Farba
Priemer
Návin
Nosnosť
Značka

Možno by sa Vám páčilo…