Tail Spinner SPINMAD Jigmaster 24g – 1517

8,79  (s DPH)

Väčší tail spinner, ktorý je účinnou zbraňou na lov veľkých dravcov. Najúčinnejšou technikou na lov touto nástrahou je po dopade na dno vykonať 2-3 trhavé poskoky špičkou prútu smerom na hor s následným voľným prepadávaním. To je presne tá chvíľa kedy môžte očakávať razantný záber. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 3

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 26.04

Popis

Tail spinner je nový typ nástrahy, ktorej popularita po celej Európe rýchlo rastie. Pozostávajú z pevného tela doplneného o rotujúci chvostík, ktorý neprerušovane rotuje a vytvára vibrácie pri všetkých technikách vedenia, bez toho aby točil šnúru. Pevná a ťažká konštrukcia umožnuje ďaleké hody. Ich všestrannosť spočíva v možnosti preloviť nimi celý vodný stĺpec od dna, až po lov pri hladine. Rotujúci chvostík spomaľuje prepadávanie, a to je presne to, čo z nej robí ideálnu nástrahu na lov jigovaním. Taktiež úspešná pri love tesne pod hladinou alebo v stĺpci.

Model Jigmaster 24g je väčší tail spinner, ktorý je účinnou zbraňou na lov veľkých dravcov. Najideálnejšími miestami na lov týmto modelom sú miesta s rôznymi nerovnosťami dna, alebo v blízkosti hĺbkových zlomov takzvaných hrán. Najúčinnejšou technikou na lov touto nástrahou je po dopade na dno vykonať 2-3 trhavé poskoky špičkou prútu smerom na hor s následným voľným prepadávaním. To je presne tá chvíľa kedy môžte očakávať razantný záber. Vďaka odrazom svetla a vibráciám ktoré rotujúci chvostík produkuje, je vhodný aj na lov v kalnej vode.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Výška
Hmotnosť
Veľkosť háčika
Veľkosť chvostíka
Značka