Tail Spinner SPINMAD Wir 10g – 0806

5,09  (s DPH)

Malý tail spinner, vhodný na lov pstruha, ostrieža, šťuky a jalca. Optimálna hĺbka vody na lov týmto modelom je 1-3m. Vďaka odrazom svetla a vibráciám ktoré rotujúci chvostík produkuje, je vhodný aj na lov v kalnej vode. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 4

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 25.09

Popis

Tail spinner je nový typ nástrahy, ktorej popularita po celej Európe rýchlo rastie. Pozostávajú z pevného tela doplneného o rotujúci chvostík, ktorý neprerušovane rotuje a vytvára vibrácie pri všetkých technikách vedenia, bez toho aby točil šnúru. Pevná a ťažká konštrukcia umožnuje ďaleké hody. Ich všestrannosť spočíva v možnosti preloviť nimi celý vodný stĺpec od dna, až po lov pri hladine. Rotujúci chvostík spomaľuje prepadávanie, a to je presne to, čo z nej robí ideálnu nástrahu na lov jigovaním. Taktiež úspešná pri love tesne pod hladinou alebo v stĺpci. Klasický trojháčik bol nahradený dvojháčikom, vďaka čomu nástraha menej viazne.

Model Wir je malý tail spinner, vhodný na lov pstruha, ostrieža, šťuky a jalca. Optimálna hĺbka vody na lov týmto modelom je 1-3m. Vďaka odrazom svetla a vibráciám ktoré rotujúci chvostík produkuje, je vhodný aj na lov v kalnej vode.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Výška
Hmotnosť
Veľkosť háčika
Veľkosť chvostíka
Značka