Wobler DUO Realis Pencil 85 – Prism Smelt

17,90  (s DPH)

Duo Realis Pencil 85 je jeden z najuniverálnejších woblerov, ktoré máme v ponuke. Lov s pencilmi je zábavný sám o sebe – kto by nemiloval útoky na hladinovky?! Pencil 85 vďaka niekoľkým vychytávkam prináša predsa len týchto obľúbených útokov o niečo viac. Špeciálny systém ozvučenia Double knock, univerzálna veľkosť 85, vysoká váha pre dlhé náhody a overené farby. To je kombinácia, ktorá sklame iba málokedy. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 3

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 18.07

Popis

Duo Realis Pencil 85 je jeden z najuniverálnejších woblerov, ktoré máme v ponuke. Lov s pencilmi je zábavný sám o sebe – kto by nemiloval útoky na hladinovky?! Pencil 85 vďaka niekoľkým vychytávkam prináša predsa len týchto obľúbených útokov o niečo viac. Špeciálny systém ozvučenia Double knock, univerzálna veľkosť 85, vysoká váha pre dlhé náhody a overené farby. To je kombinácia, ktorá sklame iba málokedy.

Double knock rattle systém. Tento systém je úplne originálny. Hlavná záťaž v podobe veľkej guličky je pevne osadená v zadnej časti woblera a nie v jeho strede. Vďaka tomu pri zastavení zaujme wobler takmer vertikálnu polohu. Dravec tak „vidí“ a útočí na väčšiu časť woblera, čo zvyšuje pravdepodobnosť premenenia záberu. Osadenie záťaže do zadnej časti naviac zásadne predlžuje dĺžku a zvyšuje presnosť hodov.
Druhá, pohyblivá gulička sa pohybuje tiež predovšetkým v zadnej časti woblera. Väčšia veľkosť guličiek vydáva veľmi silný zvukový signál. Ten neprepočujete ani Vy, ani dravce. Zvuk je zosilnený konštrukciou tela pencilu. To zvuk nielen zosilňuje, ale tiež vydáva vibrácie, ktoré ďalej pôsobia na postrannú čiaru dravcov.

Technika vedenia:
Štýl „walk the dog“

Roky osvedčená klasika, ktorá proste funguje. Kontinuálne poškubávanie špičkou prúta v dĺžke okolo 10-20 cm. Pri tejto technike je dôležité zachovať dĺžky trhnutí v kombinácií s neustálim navíjaním. Vyžaduje to trochu cviku, ale výsledky rozhodne stoja za to!

Štýl „slow walk the dog “

Pokiaľ sa zameriavate na veľké opatrné ryby doporučujeme vedenie viac spomaliť, kedy medzi jednotlivými trhnutiami necháte pauzu kľudne 2-3 sekundy. Zároveň sa jemne predĺži dĺžka trhnutia na približne 25-30 cm. Toto vedenie sa mimoriadne osvedčilo pri love šťúk a jalcov.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika