Wobler DUO Spearhead Ryuki 45S – Natural Yamame

16,90  (s DPH)

Wobler DUO Spearhead Ryuki 45S je priamo stvorený na chytanie v silnom prúde, ktorému dokáže odolávať na rozdiel od väčšiny iných woblerov. Nejlepších výsledkov dosiahnete pri vedení krátkymi agresívnymi pohybmi prútom tzv. „twitchovaním“. Vďaka vyššej hmotnosti a tvaru je možné nahadzovať ďaleko a zároveň presne. zobraziť celý popis

Nie je na sklade

Popis

Wobler Spearhead Ryuki 45S je pravdepodobne najznámejší model zo sérii Spearhead. Celá táto séria je primárne určená na lov pstruhov.

Ploché, ale ťažké telo vytvára agresívny pohyb, typický pre ťažké a štíhle woblery “Spearhead Ryuki”. Nejlepších výsledkov dosiahnete pri vedení krátkymi agresívnymi pohybmi prútom tzv. „twitchovaním“. Spearhead je priamo stvorený na chytanie v silnom prúde, ktorému dokáže odolávať na rozdiel od väčšiny iných woblerov. Vďaka vyššej hmotnosti a tvaru je možné so spearheadom nahadzovať ďaleko a zároveň presne.

Spearhead 45S bol cielene vytvorený k lovu pstruhov na rýchlych a prúdnatých vodách. Jeho prednosti využijete rovnako pri love v splavoch alebo na stojatých vodách, kde je potrebné nahadzovať ďaleko a viesť nástrahu rýchlejšie.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika