Wobler ILLEX Tricoroll 43 SHW – Mat Rainbow Trout

21,90  (s DPH)

Wobler Illex Tricoroll Ryushin 43 SHW je najnovší model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. V rýchlych prúdoch sa Tricoroll Ryushin 43 SHW rýchlo ponára a je veľmi všetranný. Vedený proti prúdu vyniká hlavne svojou skvelou stabilitou. Pri voľnom prepade wobler lákavo kmitá zo strany na stranu, čo zvykne vzbudiť záujem aj neaktívnych rýb ležiacich pri dne. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 4

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 26.04

Popis

Wobler Illex Tricoroll Ryushin 43 SHW je najnovší model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. V rýchlych prúdoch sa Tricoroll Ryushin 43 SHW rýchlo ponára a je veľmi všetranný. Vedený proti prúdu vyniká hlavne svojou skvelou stabilitou. Pri voľnom prepade wobler lákavo kmitá zo strany na stranu, čo zvykne vzbudiť záujem aj neaktívnych rýb ležiacich pri dne. Vďaka dokonalému vyváženiu dosiahnete presné a ďaleké hody. Najlepších výsledkov dosiahnete pri vedení krátkymi agresívnymi pohybmi prútom tzv. „twitchovaním“. Okrem lovu pstruhov je tiež vhodný aj na lov jalcov, ostriežov či boleňov.

Povrchový dizajn je dielom japonského konštruktéra nástrah Seiji Kato. Sú osadené veľmi ostrými a pevnými háčikmi Japonskej výroby.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika