Wobler ILLEX Tricoroll 47 HW – UV Secret Wakasagi

21,90  (s DPH)

Wobler Illex Tricoroll 47 HW je nový model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. Jeho dokonale vyvážené telo výborne drží smer v toku a má fantastickú akciu, ako pri rýchlom, tak aj pri pomalom vedení.  Varianta HW (Heavy Weight) slúži pre rýchle dosiahnutie pracovnej hĺbky, ľahšie udržanie v silnom prúde a ďaleké a presné nahadzovanie. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 4

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 26.04

Popis

Wobler Illex Tricoroll 47 HW je nový model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. Jeho dokonale vyvážené telo výborne drží smer v toku a má fantastickú akciu, ako pri rýchlom, tak aj pri pomalom vedení.  Varianta HW (Heavy Weight) slúži pre rýchle dosiahnutie pracovnej hĺbky, ľahšie udržanie v silnom prúde a ďaleké a presné nahadzovanie. Najlepších výsledkov dosiahnete pri vedení krátkymi agresívnymi pohybmi prútom tzv. „twitchovaním“. Okrem lovu pstruhov je tiež vhodný aj na lov jalcov, ostriežov či boleňov.

Povrchový dizajn je dielom japonského konštruktéra nástrah Seiji Kato. Sú osadené veľmi ostrými a pevnými háčikmi Japonskej výroby Owner.

Ďalšie informácie

Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika