Wobler VALKEIN Li-Worm Nano M078 – Mat Metal Olive

15,40  (s DPH)

ValkeIN Li-Worm Nano je bezlopatkový wobler, určený na efektívne prechytávanie spodnej časti vodného stĺpca a dna. Li-Worm je možné viesť viacerými spôsobmi. Od klasického stop-and-go až po kontinnuálne priťahovanie. Wobler má výraznú kmitavú akciu, ktorá je pre aktívne pstruhy doslova neodolateľná.   zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 1

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 06.03

Popis

ValkeIN Li-Worm Nano je bezlopatkový wobler, určený na efektívne prechytávanie spodnej časti vodného stĺpca a dna. Li-Worm je možné viesť viacerými spôsobmi. Od klasického stop-and-go až po kontinnuálne priťahovanie. Ťažisko woblera je posunuté do prednej časti a očko na upevnenie k šnúre je umiestnené približne v jednej tretine. Vďaka tomu Li-Worm nano pracuje pod väčším uhlom než klasické woblery a má úplne odlišné vibrácie. Wobler má výraznú kmitavú akciu, ktorá je pre aktívne pstruhy doslova neodolateľná.

Tvar tela v spojení s háčikmi Gyro Hook Ride zaisťuje vyššie percento premenených záberov v porovnaní s klasickými lopatkovými woblermi. Tvar tela a vysoká hmotnosť tiež znamenajú výrazne dlhšie hody ako s klasickými woblermi. Dĺžka hodov s Li-Worm je často krát porovnateľná s klasickými plandavkami!

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Veľkosť háčika
Značka