Cikáda SPINMAD Amazonka 5g – 0404

5,39  (s DPH)

Model Amazonka je cikáda určená na ľahkú prívlač. Ideálna nástraha na rieky a stojaté vodné plochy s priemernou hĺbkou 2m. Svojím agresívnym pohybom a vibráciami vyprovokuje k záberu aj najmenej aktívneho dravca. Najúčinejšia na lov ostrieža, zubáča a boleňa. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 1

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 24.06

Popis

Cikády – pre niekoho veľké tajomstvo k úspešnému rybolovu a pre druhých veľká neznáma. Tento typ nástrah bol vynájdený v USA, kde sa používajú hlavne na lov Bassov. Má neskutočne veľa využití a ich potenciál je veľký. Cikády SpinMad sú konštrukčne upravené na lov v našich podmienkach. Sú o niečo subtilnejšie, svojou agresivitou lákaju všetky druhy dravých rýb vyskytujúcich sa v našich vodách.

Model Amazonka je cikáda určená na ľahkú prívlač. Ideálna nástraha na rieky a stojaté vodné plochy s priemernou hĺbkou 2m. Jej atraktívny chod imituje malé rybky, ktoré sú základným prvkom potravy mnohých druhov rýb. Svojím agresívnym pohybom a vibráciami vyprovokuje k záberu aj toho najmenej aktívneho dravca. Najúčinejšia na lov ostrieža, zubáča a boleňa.

Ďalšie informácie

Hmotnosť
Dĺžka
Výška 11mm
Veľkosť háčika #8 a 10
Značka
Dĺžka nástrah