Karabínka Intech Tournament Drop Snap Matt Black #000/10kg – 9ks

1,79  (s DPH)

Karabínky Intech Tournament Drop Snap sú aktualizáciou obľúbeného radu extra pevných karabíniek Drop Snap. Na základe početných požiadaviek rybárov sú teraz obľúbené karabínky vyrábané aj v matnej čiernej farbe. Rovnako, ako klasická verzia aj Tournament Drop Snap sa vyznačujú veľkou pevnosťou a spoľahlivosťou. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 39

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 18.07

Popis

Karabínky Intech Tournament Drop Snap sú aktualizáciou obľúbeného radu extra pevných karabíniek Drop Snap. Na základe početných požiadaviek rybárov sú teraz obľúbené karabínky vyrábané aj v matnej čiernej farbe. Rovnako, ako klasická verzia aj Tournament Drop Snap sa vyznačujú veľkou pevnosťou a spoľahlivosťou.

Na rozdiel od iných čiernych karabíniek, kde farba rýchlo vybledne, Tournament Drop Snap využívajú technológiu povrchovej úpravy. Tá vytvára priame väzby kovu a molekúl farby, výsledkom čoho je jednotná a trvácna farba, odolná voči vonkajším vplyvom. Široká škála veľkostí vám umožní vybrať si správnu karabínku či už na lov ostriežov alebo na lov našich najväčších dravcov. Séria Drop Snap je tou najlepšou voľbou na lov trofejných rýb.

Ďalšie informácie

Veľkosť
Nosnosť
Dĺžka
Počet kusov v balení