KEITECH Swing Impact FAT 4,3″- 10,92cm – Chartreuse Red Flake – 6ks/bal

8,70  (s DPH)

Plávajúca nástraha vyrobená z extra mäkkého silikónu, ktorý obsahuje kryštáliky soli. Nástraha číslo jeden aj v tých najťažších podmienkach keď sú ryby letargické a ostatní nevedia dosiahnuť ani záber. Ich účinnosť zvyšuje silná kalamárová aróma. V dĺžke 10,92cm sú vhodné najmä na lov zubáčov, šťúk a sumcov. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 2

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 18.07

Popis

Plávajúca nástraha vyrobená z extra mäkkého silikónu, ktorý obsahuje kryštáliky soli. Je to fenomém na lov ostriežov, zubáčov a šťúk. Nástraha číslo jeden aj v tých najťažších podmienkach keď sú ryby letargické a ostatní nevedia dosiahnuť ani záber. Fat Swing impact je vyrábaný revolučným výrobným procesom 2-tone injection, ktorý využíva niekoľko odlišných typov slaných materiálov k dosiahnutiu perfektného vyváženia a chodu plávajúcich nástrah. Najpôsobivejšia vlastnosť týchto nástrah je schopnosť udržať dokonalý pohyb pri akejkoľvek rýchlosti. Kužeľovo tvarované prstencové telo dokonale imituje prirodzený pohyb živej ryby. Stredná časť tela je tvarovaná tak, aby bolo možné čo najpevnejšie upevniť háčik. Fat Swing Impacts sú balené v blistrovom balení kvôli dokonalej ochrane nástrah.

Rebrované telo a veľký lopatkový chvost vytvárajú ideálne vibrácie na vydráždenie aj latergických rýb. Ich účinnosť ešte zvyšuje silná kalamárová aróma. Swing Impact FAT môže byť nastražený v kombinácii s klasickou jigovou hlavičkou, háčikom bez záťaže alebo offsetovým háčikom, čo umožní lov v tých najnedostupnejších miestach. V dĺžke 10,92cm sú vhodné najmä na lov zubáčov, šťúk a sumcov.

Vyrobené v Japonsku!

Odporúčaná veľkosť jigu: 4/0
Odporúčaná veľkosť offsetového háčika: 3/0

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Počet kusov v balení
Aróma
Značka