WESTIN TwinTeez V-Tail 15cm – Headlight – 2ks/bal

5,99  (s DPH)

Westin TwinTeez V-Tail je gumená nástraha s vidlicovým chvostom v tvare písmena V, ideálna na vertikálnu prívlač. Dokonalý pohyb nástrahy bol docielený použitím mäkkého materiálu, vďaka ktorému sa každý pohyb špičkou prútu prenesie do pohybu nástrahy. Vykrojená hlavová časť uľahčuje nastraženie na jig či zavrtávaciu hlavu. Nastražená nástraha zároveň pôsobí realistickejšie a menej rušivo. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 5

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 28.05

Popis

Westin TwinTeez V-Tail je gumená nástraha s vidlicovým chvostom v tvare písmena V, ideálna na vertikálnu prívlač. Dokonalý pohyb nástrahy bol docielený použitím mäkkého materiálu, vďaka ktorému sa každý pohyb špičkou prútu prenesie do pohybu nástrahy.

Vykrojená hlavová časť uľahčuje nastraženie na jig či zavrtávaciu hlavu. Nastražená nástraha zároveň pôsobí realistickejšie a menej rušivo. TwinTeez V-Tail má v zadnej časti vnútornú horizontálnu komoru, v ktorej sa nachádza integrovaná hrkálka zo skla s nerezovými guličkami. Tie vytvárajú chrastivý zvuk, ktorý dokáže prilákať dravce z veľkej vzdialenosti.

V dĺžke 15cm je vhodná najmä na vertikálny lov veľkých zubáčov, no nepohrdnú ňou ani šťuky či sumce.

Odporúčaná veľkosť jigu: 5/0 + ideálne doplniť stingrom.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Počet kusov v balení
Značka

Možno by sa Vám páčilo…