Wobler ILLEX Tricoroll 55 S – Goujon

21,90  (s DPH)

Wobler Illex Tricoroll 55 S je nový model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. Jeho dokonale vyvážené telo výborne drží smer v toku a má fantastickú akciu, ako pri rýchlom, tak aj pri pomalom vedení.  Varianta S sa vyznačuje pomalou potápavosťou a výbornými letovými vlastnosťami, vďaka ktorým dosiahnete ďaleké a presné hody. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 4

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 26.04

Popis

Wobler Illex Tricoroll 55 S je nový model z rodiny Illex Tricoroll vyvinutý špeciálne na lov pstruhov v prúdnatých úsekoch riek. Jeho dokonale vyvážené telo výborne drží smer v toku a má fantastickú akciu, ako pri rýchlom, tak aj pri pomalom vedení.  Varianta S sa vyznačuje pomalou potápavosťou a výbornými letovými vlastnosťami, vďaka ktorým dosiahnete ďaleké a presné hody. Najlepších výsledkov dosiahnete pri vedení krátkymi agresívnymi pohybmi prútom tzv. „twitchovaním“. Okrem lovu pstruhov je tiež vhodný aj na lov jalcov, ostriežov či boleňov.

Povrchový dizajn je dielom japonského konštruktéra nástrah Seiji Kato. Sú osadené veľmi ostrými a pevnými háčikmi Japonskej výroby Owner.

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika