Wobler VALKEIN Kuga FMR M111 – Cacao Honey

15,40  (s DPH)

ValkeIN Kuga FMR je vďaka svojím vlastnostiam ten pravý wobler na Trout Area rybolov. Menšie rozmery, vysoké boky a výrazná akcia, to sú dôvody prečo je FMRko tak úspešné. Ostro lomená lopatka dodáva wobleru výrazný kmitavý pohyb aj pri veľmi pomalom vedení. Naviac pri pomalom vedení wobler dokážete vodiť iba niekoľko centimetrov pod hladinou! Pokiaľ pstruhy stoja pod hladinou, iba ťažko budete hľadať lepšie riešenie. zobraziť celý popis

Počet kusov na sklade: 2

Množstvo
Odhadované doručenie objednávky 06.03

Popis

ValkeIN Kuga FMR je vďaka svojím vlastnostiam ten pravý wobler na Trout Area rybolov. Kúzlo FMRka spočíva v jeho dizajnu. Menšie rozmery, vysoké boky a výrazná akcia, to sú dôvody prečo je FMRko tak úspešné.

Ostro lomená lopatka dodáva wobleru výrazný kmitavý pohyb aj pri veľmi pomalom vedení. Naviac pri pomalom vedení wobler dokážete vodiť iba niekoľko centimetrov pod hladinou! Pokiaľ pstruhy stoja pod hladinou, iba ťažko budete hľadať lepšie riešenie.

O čo je Kuga FMR lepšia na stojatých vodách, o to menej si rozumie s prúdom. Veľká lopatka v kombinácií s ľahkým telom nie sú vhodné do silných prúdov. Na pomaly tečúcich vodách však dokáže ukázať svoje prednosti pri love pstruhov a jalcov.

MADE IN JAPAN

Ďalšie informácie

Dĺžka
Hmotnosť
Typ woblera
Hĺbka ponoru
Veľkosť háčika
Značka